Auta - 3D Puzzle

VW BUS Dodge Charger 1968 Ford Mustang 1968 Dřevěná skládačka Mini Cooper Chevrolet BelAir 1957 Jaguar E66 Formule 1 Chevrolet Impala 1959

Sestavte si vlastní dřevěný model auta a začněte tvořit sbírku dřevěných modelů z kvalitní překližky.

Jedná se o velmi propracované modely aut s důmyslným systémem spojování.

Modely aut jsou dodávány na překližkové desce s vyřezanými jednotlivými díly dřevěné stavebnice.

Jednotlivé díly jednoduše vymáčknete a dle přiloženého obrázkového návodu poskládáte krásné plnohodnotné dřevěné modely aut. Jednotlivé díly se spojují lepidlem nebo na zámky, kdy je lze kdykoliv rozložit a znovu složit. Proto si ponechte přiložený návod k sestavení. Při sestavování skládačky doporučujem jednotlivé díly zabrousit jemným smirkovým popírem.

Tyto dřevěné stavebnice jsou mezi dětmi, ale i dospělými velmi oblíbené. Nejsou určené jen k vystavení na polici, ale protože jsou jejich díly chytře spojeny, můžou být použity jako rovnocenné dřevěné hračky pro každodenní hraní. Většina modelů má pohyblivá kola, lze tedy s autem normálně jezdit.

Další neméně zábovnou částí bude barvení dřevěné skládačky auta. Výhodou je, že fantazii se meze nekladou a zejmén děti si vybarvování velmi užijí. Dřevěný model auta se dá obyčejnými vodovkami i speciálními barvami na dřevo.

Z vlastní zkušenosti víme, že u sestavování modelů aut si užije calá rodina, kdy se pro každého najde nějaká činnost od vylamování jednotlivých dílků, začištění smirkovým papírem, samotné skládání nebo barvení.

Podle přiloženého návodu nebude sestavení dřevěných skládaček žádný problém, ale obrovská zábava!

Na výsledný model auta budete určitě pyšní, jelikož jste si ho sami sestavili.

Dřevěná skládačka klasického nebo závodního auta je i krásný dárek, kterým uděláte příjemci určitě radost.

Začněte již dnes!


Přeskočit na obsah

  • DŘEVĚNÉ SKLÁDAČKY
  • Dřevěné skládačky aut